Leerkrachten en groepen

Groepsbezetting 2020-2021

Cluster 1/2

Leerkracht

Werkdag

Bereikbaar via:

Groep 1/2 a

Manon van der Klei

ma,di, woe,do,

m.vander.klei@o2g2.nl

 

Ingrid van Hoek

vrij

i.p.van.hoek@o2g2.nl

Groep 1/2 b

Janneke van den Berg

ma

j.vanden.berg@o2g2.nl

 

Rinske Swart

di,woe,do,vrij

r.swart@o2g2.nl

Groep 1/2 c

Maaike Stuiver

ma,di,woe

m.h.stuiver@o2g2.nl

Janneke van den Berg

do,vrij

j.vanden.berg@o2g2.nl

Groep 3/4 jarigen

Yvonne Bottinga

di,do

y.bottinga-bakker@o2g2.nl

 Cluster coördinator

Rinske Swart

di,woe,do,vrij

r.swart@o2g2.nl

Onderwijsassistent

Yvonne Daling

di,woe,do

p.w.daling@o2g2.nl

Onderwijsassistent

Yvonne Bottinga

ma,vrij

y.bottinga-bakker@o2g2.nl

Cluster3/4/5

Leerkracht

Werkdag

Bereikbaarvia:

Groep3

Rachella Wolting

Alle dagen

r.wolting@o2g2.nl

 Groep 3/4

Debbie van der Ploeg

ma,di,do, vrij

d.l.g.vander.ploeg@o2g2.nl

 

Ingrid van Hoek

woe

i.p.van.hoek@o2g2.nl

 Groep 4

Nynke Harsta

ma,di

n.harsta@o2g2.nl

Ester Vos

woe,do,vrij

e.vos@o2g2.nl

 Groep 5a

Marloes Luurtsema

Alle dagen

m.luurtsema@o2g2.nl

Groep5b

Marianne Mulder

ma, di

m.m.mulder@o2g2.nl

 

Klazina Krijgsheld

woe,do,vrij

k.l.krijgsheld@o2g2.nl

Cluster coördinator

Marianne Mulder

ma,di,woe

m.m.mulder@o2g2.nl

Onderwijsassistent

Henriette Stegeman

ma,di,do,vrij

h.stegeman@o2g2.nl

Cluster6/7/8

Leerkracht

Werkdag

Bereikbaar via:

Groep6

Wendy Kregel

ma,di,do,vrij

w.kregel@o2g2.nl

 

Nynke Harsta

woe

n.harsta@o2g2.nl

Groep6/7

Marlie Calandra

ma,di,woe

m.calandra@o2g2.nl

 

Angelique Kuiper

woe,do,vrij

a.h.g.kuiper@o2g2.nl

Groep7/8

Dennis van Dijken

Alle dagen

d.van.dijken@o2g2.nl

Groep8

Christian Nijenhuis

Alle dagen

c.l.nijenhuis@o2g2.nl

Digitale geletterdheid

Marlie Calandra

ma,di,woe

m.calandra@o2g2.nl

Cluster coördinator

Angelique Kuiper

woe,do,vrij

a.h.g.kuiper@o2g2.nl

Overigmedewerkers

Medewerker

werkdag

Bereikbaar via:

Directie

Monique Inja

Alle dagen

directie@sterrensteen.o2g2.nl

Locatieleiding/ intern begeleider

Fenneke Tjoelker

Alle dagen

f.y.tjoelker@o2g2.nl

Intern begeleider

Naomi Waalkens

Ma,di,woe

n.b.waalkens@o2g2.nl

Brugfunctionaris

Wilma Bolhuis

Alle dagen

w.a.a.bolhuis@o2g2.nl

Gymleerkracht

Jaap Jacobs

Ma,woe,do,vrij

j.jacbobs@o2g2.nl

Administratief medewerker

Mary Ossewaarde

Alle dagen

m.c.ossewaarde @o2g2.nl

Administratief medewerker

Roeli Runhardt

Woe

r.runhardt@o2g2.nl

Concierge/pauze opvang

Caroline van Dalen

Ma,di,do,vrij

c.e.m.ipema@o2g2.nl


Agenda

20 februari 2021

Voorjaarsvakantie van 20-02-2021 t/m 28-02-2021

2 april 2021

Goede vrijdag en Tweede Paasdag
02-04-2021 t/m 05-04-2021

24 april 2021

Meivakantie van 24-04-2021 t/m 9-05-2021

Bekijk de volledige agenda

Laatste nieuws

De nieuwe sterrenstof is hier te vinden

lees verder

We hebben verschillende acitiviteiten georganiseerd rondom de kinderboekenweek. 
Door de maatregelen hebben wij de voorleeswedstrijd dit keer via Teams gedaan. 

De winnaar is bekend! Van harte gefeliciteerd!

lees verder